company logo
УПРАВЛІННЯ КАДРІВ
АПАРАТУ ВР УКРАЇНИ
company logo20 січня 2020, 17:00

Стажування молоді в Апараті Верховної Ради України


В Апараті здійснюється Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України (громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування).

Впродовж жовтня-грудня 2019 року здійснювався конкурсний відбір на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2020 році, у якому взяли участь 437 осіб з усіх регіонів України.

Переможців конкурсного відбору відповідно до розпорядження Керівника Апарату Верховної Ради України від 15 січня 2020 року № 50-к зараховано до участі у Програмі стажування у 2020 році.

20 січня 2020 року Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков урочисто відкрив Програму стажування молоді в Апараті у 2020 році, яка триватиме до 17 липня 2020 року. Учасники Програми представляють 20 областей України та місто Київ.

50 молодих осіб проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу. Протягом шести місяців стажування учасники Програми залучаюся до законопроектної роботи, здійснюють аналітичні дослідження, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів тощо. Особлива увага приділяється навчанню учасників Програми стажування - вони відвідують низку навчальних заходів щодо специфіки роботи парламенту та його взаємодії з іншими органами влади, особливостей проходження державної служби тощо. Розвитку лідерського потенціалу інтернів сприяють зустрічі з народними депутатами України, політичними та громадськими діячами, науковцями.


 Довідково: Програма стажування була започаткована 25 років тому за спільної ініціативи Верховної Ради України та Асоціації колишніх членів Конгресу США. За цей час її випускниками стали понад 1900 осіб. Близько третини з них продовжують професійну діяльність в Апараті Верховної Ради України та інших органах влади, частина продовжують навчання в українських та закордонних закладах освіти, працюють в аналітичних центрах, громадських організаціях, міжнародних проектах та програмах тощо. Серед випускників Програми стажування є 9 народних депутатів України різних скликань. З 1995 до 2018 року Програма стажування фінансово та інституційно підтримувалась Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З 2017 року Програма реалізується Апаратом Верховної Ради України та громадською організацією Ліга інтернів.

© Верховна Рада України 1994-2020
інформаційна підтримка — Управління кадрів
програмно-технічна підтримка — Управління комп'ютеризованих систем

Окремі функції сайту працюють у тестовому режимі