company logo
УПРАВЛІННЯ КАДРІВ
АПАРАТУ ВР УКРАЇНИ
company logo16 жовтня 2020, 13:52

Стажування молоді в Апараті Верховної Ради України


В Апараті реалізується Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України (громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування).

16 жовтня 2020 року оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році.


        Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу. Учасникам Програми за формою стажування повного робочого часу передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.
         Протягом шести місяців стажування учасники Програми залучаються до законопроектної роботи, здійснюють аналітичні дослідження, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів тощо. Особлива увага приділяється навчанню учасників Програми стажування - вони відвідують низку навчальних заходів щодо специфіки роботи парламенту та його взаємодії з іншими органами влади, особливостей проходження державної служби тощо. Розвитку лідерського потенціалу інтернів сприяють зустрічі з народними депутатами України діючого та попередніх скликань, політичними та громадськими діячами, науковцями.

       

 

Довідково: Програма стажування була започаткована 26 років тому за спільної ініціативи Верховної Ради України та Асоціації колишніх членів Конгресу США. За цей час її випускниками стали понад 1950 осіб. Близько третини з них продовжують професійну діяльність в Апараті Верховної Ради України та інших органах влади, частина продовжують навчання в українських та закордонних закладах освіти, працюють в аналітичних центрах, громадських організаціях, міжнародних проектах та програмах тощо. Серед випускників Програми стажування є 9 народних депутатів України різних скликань. З 1995 до 2018 року Програма стажування фінансово та інституційно підтримувалась Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З 2017 року Програма реалізується Апаратом Верховної Ради України та громадською організацією Ліга інтернів.

© Верховна Рада України 1994-2020
інформаційна підтримка — Управління кадрів
програмно-технічна підтримка — Управління комп'ютеризованих систем

Окремі функції сайту працюють у тестовому режимі