company logo
УПРАВЛІННЯ КАДРІВ
АПАРАТУ ВР УКРАЇНИ
company logo08 жовтня 2019, 16:03

СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ


  Інформуємо, що розпочато відкритий конкурсний відбір до участі у «Програмі професійних стажувань» (Professional Fellows Program).

  Молоді спеціалісти державних установ усіх рівнів, у тому числі працівники Апарату Верховної Ради України, мають можливість пройти безкоштовне 6-тижневе професійне стажування у США з 20 квітня по 29 травня 2020 року. Учасники Програми  матимуть нагоду отримати міжнародний досвід найвищого рівня та ефективно втілити його, повернувшись в Україну.

    Програма спонсорується Державним департаментом США. За умови успішного проходження конкурсного відбору на програму, усі витрати на участь покриває Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США.

    Умови до участі у Програмі стажування (додаток 1).

    Крім цього, відповідно до листа Посольства Федеративної Республіки Німеччина віл 11 вересня 2019 року Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини організовує для 15 молодих працівників (до 40 років) державних установ України стажування в рамках програми «High Level Experts Programme» (HLEP) з 27 квітня по 18 травня 2020 року. Робоча мова учасників програми – англійська.

    Умови до участі у Програмі стажування (додаток 2).

© Верховна Рада України 1994-2019
інформаційна підтримка — Управління кадрів
програмно-технічна підтримка — Управління комп'ютеризованих систем

Окремі функції сайту працюють у тестовому режимі