company logo
УПРАВЛІННЯ КАДРІВ
АПАРАТУ ВР УКРАЇНИ
company logo24 жовтня 2023, 15:00

Розпочалось підвищення кваліфікації другої групи новопризначених працівників Апарату Верховної Ради України


 

Навчання за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації новопризначених працівників Апарату Верховної Ради України проходитиме у змішаній (очно-дистанційній) формі у жовтні-листопаді 2023 року.

Дистанційна частина навчання передбачає проходження навчального онлайн-курсу для новопризначених працівників Апарату, а очна - інтерактивні заняття, до проведення яких будуть залучені досвідчені фахівці Апарату, науковці та викладачі закладів вищої освіти.

Метою навчання є сприяння інтеграції новопризначених державних службовців та працівників патронатних служб у сферу і професійне середовище Апарату Верховної Ради України, розвиток та удосконалення у новопризначених працівників Апарату Верховної Ради України професійних знань з публічного управління та адміністрування, особливостей роботи Верховної Ради України та її Апарату.

Відкриваючи навчання, заступник Керівника Апарату Верховної Ради України наголосив на важливості набуття працівниками знань, умінь і навичок, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності в Апараті Верховної Ради України.

Директор Інституту вищої кваліфікації Державного торговельно-економічного університету зробила короткий огляд та презентацію програми підвищення кваліфікації.

Перший навчальний день включав у себе розгляд питань європейської інтеграції України, Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, а також тематичну зустріч з  керівником Головного організаційного управління Апарату, під час якої розглянуто особливості організаційного забезпечення законопроектної роботи Верховної Ради України.

Під час тимбілдингу, який провели фахівці Управління кадрів Апарату Верховної Ради України, учасники професійного навчання виконували завдання у групах, спрямовані на формування та розвиток навичок командної роботи та ефективної взаємодії.

© Верховна Рада України 1994-2024
інформаційна підтримка — Управління кадрів
програмно-технічна підтримка — Управління комп'ютеризованих систем

Окремі функції сайту працюють у тестовому режимі